×
FFN_QSE.jpg
$74 Million
Tuesday, Apr 11, 2017
NCUA Residential Mortgage Loan Sale
$74 Million
Tuesday, Apr 11, 2017
NCUA Residential Mortgage Loan Sale
Performing & Non-Performing Residential Loans - 8 Pools
$759 Million
Tuesday, Mar 14, 2017
Freddie Mac Non-Performing Loan Sale
$74 Million
Tuesday, Apr 11, 2017
NCUA Residential Mortgage Loan Sale
exec3.jpg
SIGN IN
REGISTER

FIRST FINANCIAL NETWORK (ПЕРША ФІНАНСОВА МЕРЕЖА) ОГОЛОШУЄ:СКОРО РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПРОДАЖ КРЕДИТІВ В УКРАЇНІ


First Financial Network (Перша фінансова мережа) починає проведення первісного продажу кредитів, по яких не виконувалися кредитні зобов’язання, від імені Національного банку України (НБУ) та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.


Ukraine Video Clip

Банковий сектор України перебуває у стані рецесії з 2014 року. Понад 90 банків в Україні було ліквідовано. Загальна сума активів, по яких не виконуються кредитні зобовязання, оцінюється в межах 28-38 млрд. дол. США. Міжнародні фінансові компанії допомагають та підтримують український уряд у роботі з цими ініціативами.

На початковому етапі відбудеться продаж пакету з 35 кредитів на загальну суму 210 млн. доларів США (5.8 млрд. грн.). Цей пакет (UKR-2018-01), який пропонуватиметься через FFN, складається з комерційних кредитів, по яких не виконуються кредитні зобов’язання. Різні кредити з цього пакету забезпечені різними видами застави, включаючи великий діючий роздрібний продуктовий бізнес, завод з виробництва устаткування, компанію з переробки сільхоз продукції, різні комерційні об'єкти нерухомості, землю та інші активи. Після продажу першого пакета очікується, що будуть виставлені на продаж і інші кредити, по яких не виконуються кредитні зобов’язання.

Ці ініціативи з продажу кредитів використовуватимуть найкращі міжнародні галузеві практики для забезпечення прозорості, відновлення ліквідності та максимізації вартості пропонованих активів. Продаж цих активів у конкурентний спосіб сприятиме стабільності в банківському секторі України.

Інформація, потрібна для проведення due diligence, буде доступна кваліфікованим інвесторам через цей захищений веб-сайт.

Зацікавлені сторони повинні зареєструватися за посиланнями нижче. Реєстрація дозволить Вам отримати логін та пароль. Після входу в систему Ви зможете переглянути Договір про конфіденційність, Додаток та інструкцію про те, яким чином можна здійснити реєстраційний внесок у розмірі 500 доларів США, необхідний для доступу до матеріалів для проведення due diligence. Матеріали due diligence містять детальну інформацію про кредити, звіти про активи, юридичні документи та скани документації, яка стосується кожного кредита.

Ці кредити пропонуються в єдиному пакеті.

Основні дати процесу торгів:

  • Оголошення про продаж: 10-18-2018
  • Початок Due Diligence: 10-18-2018
  • Дата торгів: 11-8-2018

Для отримання додаткової інформації щодо пропозиції кредитів з України UKR-2018-01, зацікавлені сторони за межами України повинні зв'язатися з Merrie Duncan mduncan@ffncorp.com, John Morris, jmorris@ffncorp.com або з Cathey Taylor ctaylor@ffncorp.com за тел. +1 405.748.4100. Зацікавлені сторони в Україні повинні зв'язатися до Andriy Khraban за номером +38 050 441 73 88 або на akhraban@ffncorp.com.

Щоб ознайомитися з офіційним оголошенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, натисніть тут.

English 315